Workflow

Jeśli zastanawiasz się w jaki sposób możesz wejść w posiadanie ilustracji mojego autorstwa, to tutaj w kilku punktach postaram się to wytłumaczyć. To na prawdę jest proste!

I.

001

Po pierwsze kontakt. Jestem dostępny różnymi kanałami komunikacji. Możesz do mnie zadzwonić, w dobie telefonów komórkowych swój zawsze mam gdzieś w pobliżu. Możesz skorzystać z formularza kontaktowego na tej stronie, lub też wysłać samodzielnie maila na podany tutaj adres. Jeśli pracuję akurat przy komputerze, skrzynkę mailową mam cały czas otwartą. Możesz również napisać do mnie za pośrednictwem portali społecznościowych. Moje prace mają swoje profile na Insta i FB.

II.

Kiedy już nawiążemy kontakt, poproszę o przysłanie mi kilku zdjęć modela lub modeli i napisaniu kilku słów o nich. Zdjęcia najlepiej portretowe, tak, żeby buzie zajmowały jak największą część kadru, najlepiej też z lekkiego profilu. A w kilku słowach będę potrzebował informacji o ich zainteresowaniach, czy może jakiś zabawnych sytuacjach z życia, tak żebym mógł opracować jakąś ciekawą aranżację.

002

III.

003

Kiedy już dostanę informacje i zdjęcia zaczynam rysować. Najpierw tworzę szkic, tylko same kontury. Taki szkic wysyłam do Ciebie do akceptacji. Jeśli jest nadal coś do dopracowania, czekam na sugestie i staram się je wprowadzić w życie. Pamiętaj, że ostateczny efekt jest mocno uzależniony od materiału referencyjnego jaki dostałem od Ciebie. Dlatego ważne jest aby zdjęcia były dość różnorodne i pokazywały jak najwięcej detalów modeli.

IV.

Kiedy dostanę zielone światło dla szkicu, zaczyna się MAGIA! Kładę kolor i uzupełniam go oświetleniem. Cieniowanie i rozświetlanie wprowadzają głębie i życie do każdej ilustracji.

004

V.

005

Kiedy ilustracja jest gotowa wysyłam Ci pliki (dwie wersje - do druku i do wykorzystania w sieci) i rozliczamy się. Jeśli potrzebujesz pomocy jak ją wydrukować, to z chęcią pomogę. Niezależnie czy chcesz wydruk do ramki, nadruk na kubku czy koszulce przygotuję odpowiednio pliki do tego celu i zajmę się kontaktem z drukarnią.

Pięć prostych kroków do niezwykłego efektu, czy potrzeba jeszcze jakiejś zachęty? 🙂

Jedna cyfrowa ilustracja - mnóstwo możliwości

Każdą z ilustracji stworzonych przeze mnie można wykorzystać na różne sposoby.
Tradycyjna ramka na ścianę, nadruk na koszulce, zdjęcie profilowe na Facebooka,
czy bardzo oryginalna wizytówka to tylko niektóre przykłady.
Puśćmy wodze wyobraźni!

showcase

HRP Studio Ilustracje i Karykatury

Hubert Pulik

mail: hrp.ilustracje@gmail.com

tel. 533 290 005

Copywright © 2016 by HRP Studio Ilustracje i Karykatury Made by HRP Studio Projektowanie Graficzne