O mnie

Cześć!

Mam na imię Hubert, jestem osobą pracującą w sposób kreatywny. Zajmuję się fotografią, projektowaniem graficznym oraz ilustracją cyfrową. Wszystko, co wiąże się z tworzeniem wizualnych elementów fascynuje mnie już od dawna. Zaczęło się od ołówka i kartki papieru już w liceum, a potem dochodziły do tego kolejne części mojego obecnego świata twórczego. 

Kiedy odkryłem, że moje rysowanie i malowanie mogę przenieść do świata cyfrowego, zakochałem się bez pamięci w tym rozwiązaniu. Digital painting urzekł mnie swoimi możliwościami i sposobem w jaki mogę tworzyć. Swoboda, elastyczność, możliwość mieszania mediów, mnogość możliwości wykorzystania finalnego efektu, to wszystko sprawia, że teraz już rzadko wracam do tradycyjnych mediów. Pomimo pracy w aplikacjach do obróbki grafiki zapewniam, że każda kreska jest moja.

Jestem wciąż głodny nowych wyzwań i nadal chcę podnosić swoje umiejętności więc zachęcam do podrzucenia mi takiej możliwości. Do każdego zlecenia podchodzę w sposób indywidualny i wkładam w niego całego siebie i maksimum zaangażowania i umiejętności.

Zapraszam do mojego kreatywnego świata 🙂

Jedna cyfrowa ilustracja - mnóstwo możliwości

Każdą z ilustracji stworzonych przeze mnie można wykorzystać na różne sposoby.
Tradycyjna ramka na ścianę, nadruk na koszulce, zdjęcie profilowe na Facebooka,
czy bardzo oryginalna wizytówka to tylko niektóre przykłady.
Puśćmy wodze wyobraźni!

showcase

HRP Studio Ilustracje i Karykatury

Hubert Pulik

mail: hrp.ilustracje@gmail.com

tel. 533 290 005

Copywright © 2016 by HRP Studio Ilustracje i Karykatury Made by HRP Studio Projektowanie Graficzne